Szanowni Państwo.

Przesyłamy kilka informacji.

W obecnej sytuacji ważny jest nasz stan emocjonalny, samopoczucie psychiczne, pamiętajcie, że w sytuacjach trudnych dla nas, w sytuacjach nieradzenia sobie z emocjami jest możliwość uzyskania całodobowej specjalistycznej pomocy w Podbeskidzkim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej.

W sytuacji w której się aktualnie znajdujemy starajmy się wzajemnie wspierać, pomagać sobie życzliwością, dobrym słowem.

Pozdrawiamy serdecznie.
psycholog Hanna Bemben
pedagog Urszula Michalska


Jako rodzice są Państwo najważniejszymi osobami w życiu dziecka, osobami które wspierają dziecko i pomagają mu uzyskać jak najlepszy start w życie.

Zapewnienie jak najlepszej opieki wymaga poświęcenia, energii i determinacji. Zadanie to może przynosić czasem uczucie frustracji, ale nawet drobne sukcesy na tej drodze z pewnością przynoszą satysfakcję i spełnienie.
Strony „Dla Rodziców” stworzyliśmy po to, by Rodzicom naszych uczniów pomóc znaleźć ważne informacje o ubytku słuchu, o funkcjonowaniu i rozwoju Państwa dzieci, trudnościach i potrzebach wynikających z  deficytu ubytku słuchu, a także z faktu bycia Rodzicem niedosłyszącego lub niesłyszącego dziecka. Znajdziecie tutaj również Państwo propozycję zabaw i ćwiczeń, które stanowić mogą pomoc w pracy nad rozwojem Waszych dzieci.